St. Petersburg’a FIFA Dünya Kupası Etkinliği İçin +1000 Oda

0

2018 FIFA Dünya Kupası maçlarına ev sahipliği yapacak kentlerden St. Petersburg’un Valisi Georgiy Poltavçenko, turnuva öncesinde ek bin otel odasının açılacağını belirtti.

Poltavçenko, “Dünya Kupası için yeni inşa edilen otellerde yaklaşık bin oda olacak” diye açıkladı.

Vali, geçtiğimiz yaz oynanan Federasyonlar Kupası öncesinde toplam oda sayısı 33 bin civarında olan 835 otelin sertifika aldığını hatırlattı.

St. Petersburg Turizm Komitesi Başkanı Andrey Muşkaryov da 2018 FIFA Dünya Kupası’na gelecek turistlere hizmet vermek isteyen otellerin güvenlik pasaportunu alabilmek için denetime alındığını söyledi. Muşkaryov, komitenin bu doğrultuda aktif olarak tüm otellerin güvenlik servisleriyle işbirliği yaptığını ve eğitim verdiğini anlattı.

Kaynak: Sputniknews

Paylaş.

Yazar Hakkında

Soner Arslan lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladıktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans eğitimine devam etmiş ve "Turizm Sektöründe Alternatif Bir Pazarlama Stratejisi olarak Gerilla Pazarlamanın Kullanılması" isimli tezle uzman unvanı almıştır. Afyon Kocatepe Üniversitesinde işletme ana bilim dalında doktora yapan Arslan "Fuar Markası Olmayı Etkileyen Faktörlerin Marka İmajına ve Katılım Kararına Etkileri" konusunda yaptığı tez ile Doktor unvanı almıştır. Uzmanlık alanı Pazarlama olan yazar aynı zamanda Beyin Dil Programlama Konusunda (NLP) araştırmalar yapmakta ve bu alanda çeşitli danışmanlıklar vermektedir.

Yorumlar kapalı.