Küresel olarak en popüler otel inceleme internet siteleri

0

Bu yazıda küresel olarak en popüler otel inceleme sitelerine bir göz attık.

Aşağıda detaylıca inceleyebileceğiniz grafiğe göre küresel olarak en popüler otel inceleme sitesi hem lüks otellerde hem de genelde, TripAdvisor.

Ülkemizde de oldukça popüler olarak kullanılan ve genel kategoride yüzde 42,8’lik bir paya sahip olan platformu sırasıyla Ctrio, Dao Dao, Booking.com ve hotels.com takip ediyor. Altıncı sırada Expedia yer alırken listenin son sırasındaki isimse genel kategoride yüzde 12’lik payıyla Priceline.

kuresel_olarak_en_populer_otel_inceleme_internet_siteleri_nisan_2014_560_b

Kaynak: webrazzi.com

Paylaş.

Yazar Hakkında

Soner Arslan lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladıktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans eğitimine devam etmiş ve "Turizm Sektöründe Alternatif Bir Pazarlama Stratejisi olarak Gerilla Pazarlamanın Kullanılması" isimli tezle uzman unvanı almıştır. Afyon Kocatepe Üniversitesinde işletme ana bilim dalında doktora yapan Arslan "Fuar Markası Olmayı Etkileyen Faktörlerin Marka İmajına ve Katılım Kararına Etkileri" konusunda yaptığı tez ile Doktor unvanı almıştır. Uzmanlık alanı Pazarlama olan yazar aynı zamanda Beyin Dil Programlama Konusunda (NLP) araştırmalar yapmakta ve bu alanda çeşitli danışmanlıklar vermektedir.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.