EMITT’te 3 Şık Hediyeden Birini Kazan!

0

Turizm Akademisi çekilişle 3 kişiye EMITT fuarında şık hediyeler dağıtıyor.

Kazanmak çok kolay!
Turizm Akademisinin yürüttüğü “Fuar Marka Analizi” ile ilgili çalışmaya destek olan 3 turizm profesyoneli twitter’da paylaştığı ve Turizm Akademisi’ni  mentionladığı (@turizmakademisi) anket fotoğrafı ile çekilişe katılıp aşağıdaki 3 şık hediyeden birisini kazanacak. Sizin standınıza uğramadık mı? bize twitterdan mesaj atın standınıza uğrayalım.

Twitterda: Bizi mentionlayın @turizmakademisi ve şu hashtagleri fotoğrafınıza ekleyin: #turizmakademisi #markafuar

Hepsi bu kadar..

twitter.com/turizmakademisi

Hediyeler:

1 – Vestel Akıllı Bileklik

  • Kalp atışı ölçümü Adım sayar,
  • Kalori ölçümü Titreşimle çağrı ve mesaj bildirimi
  • IP65 sertifikalı su geçirmezlik özelliği
  • IOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu

2- Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon Desteği)
Şık HM1500 Bluetooth Kulaklığınızı, yeni nesil tasarımı ile , kolaylıkla giysinize tutturun ve rahat kullanımlı kulaklık ve mikrofonuyla , mobil iletişimin keyfini çıkarın.

 

3- HP Deskjet Ink Advantage 1115 Yazıcı F5S21C

Dünyanın 1 numaralı yazıcı markasıyla Orijinal HP mürekkep kartuşlarını kullanarak düşük maliyetle daha fazla baskı alın. Bekleme yok. Kolay kurulum sayesinde kutudan çıkar çıkmaz baskı almaya başlayın.
Masanıza, rafa veya istediğiniz herhangi bir yere sığacak şekilde tasarlanan küçük boyutlu yazıcıyla alandan tasarruf edin.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Soner Arslan lisans eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladıktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans eğitimine devam etmiş ve "Turizm Sektöründe Alternatif Bir Pazarlama Stratejisi olarak Gerilla Pazarlamanın Kullanılması" isimli tezle uzman unvanı almıştır. Afyon Kocatepe Üniversitesinde işletme ana bilim dalında doktora yapan Arslan "Fuar Markası Olmayı Etkileyen Faktörlerin Marka İmajına ve Katılım Kararına Etkileri" konusunda yaptığı tez ile Doktor unvanı almıştır. Uzmanlık alanı Pazarlama olan yazar aynı zamanda Beyin Dil Programlama Konusunda (NLP) araştırmalar yapmakta ve bu alanda çeşitli danışmanlıklar vermektedir.

Yorumlar kapalı.